עיצוב שווה מכירות

מקימים חנות חדשה? החנות מרעננת את פניה? הקונספט הישן והוותיק כבר אינו עובד? יש ירידה במכירות ואתם רוצים להביא עוד לקוחות?

תהליך בניית ועיצוב חנויות מתבצע אמצעות שיפוץ יסודי המשנה את פני החנות בכדי למקסם את אפשרויות המכירה עבור הקונים העתידיים. במסגרת התהליך ניתן לשבור קירות, להחליף ריצוף ותאורה, לשנות את השלטים, להטמיע את ערכי המותג, ולהשתמש באלמנטים נוספים בכדי לבנות חנות חדשה ומושכת שתמכור יותר.

מיקום המחלקות, סידור המדפים, תכנון מסלולי התנועה של הקונים, בחירת הצבעים והחומרים, כיוון התאורה, הטמעת ערכי המותג ומיתוג החנות באופן מרגש ואף מושך, כל אלו הן החלטות משמעותיות שלהן השפעה גדולה על חוויית הלקוח. בסטודיו אמיר צור אנו שמים דגש על כך שהחלטות אלו יהיו מוטות לטובת סל הקניות של הלקוחות בחנות.

השלבים בתהליך בניית ועיצוב החנות

בסטודיו אמיר צור אנו עוברים יחד אתכם את כל שלבי תהליך הקמת החנות. החל משלב האפיון, ההקמה בפועל ועד לשלב סידור הסחורה על מדפים עצמם ותחזוקה יומיומית של סחורה מסודרת על המדפים.

אבחון ראשוני

בשלב זה אנו עורכים תצפיות על החנות והמיקום שלה ביחס לשאר החנויות בסביבה ומנתחים את נתוני העסק, היתרונות החסרונות, הפעילות בחנות ובסביבה בה פועל העסק. לאחר מכן, נגדיר את יעדי הפרויקט בהתאם לסוג החנות בין אם זו חנות בקניון, ברחוב הראשי או באזור מסחר או תעשיה אחר.

לאחר תהליך האבחון נגבש את ההמלצות ונכין הדמיות לעיצוב החנות המתבססות על הנושאים החשובים ביותר.

 

 

המלצות

1. הנראות הכוללת – כיצד ניתן לשפר את הנראות ולהכניס לחנות הרבה יותר לקוחות, כולל יצירת חלון ראווה מלהיב שיזמין פנימה אל תוך החנות.

2. סידור המחלקות והמדפים – מהו הסידור הנכון של המחלקות שיביא לתוצאה הטובה ביותר הן לבעל העסק והן לקונים בחנות. סידור של החנות על פי קטגוריות נכונות שיקלו על התמצאות הלקוח ויגדילו את חווית הקניה. כמו כן גם סידור מדפי החנות בצורה המאפשרת נגישות רבה למוצרים.

3. זרימת הלקוחות בחנות – יצירת מסלול נכון בחנות והובלת עיני הלקוחות לאזורים המועדפים. נבחנות דרכים לסידור מערכות המידוף והתצוגה כדי לנצלן ביעילות בכל שטח החנות. סידור החנות בצורה נכונה יחשוף את הקונים לכמות מוצרים רבה יותר.

4. תאורה – כיצד למקם את התאורה באופן המחמיא ביותר כדי להדגיש מוצרים באזורים מסוימים ולקרבם לקונים.

5. שימוש בכל החושים – עיצוב החנות פונה ישירות לחושים ולתת המודע של הלקוח. העיניים, חוש המישוש, הריח, כל אלו מייצרים אווירה ומוסרים ללקוח מידע במהלך ביצוע הקניה. עיצוב החנות מתרגם את המסרים של העסק לצבעים, לחומרים ולתאורה. עיצוב חנות נכון יסייע להעביר את מסר העסק ללקוח דרך כל החושים.

יישום התהליך

לאחר גיבוש ההמלצות, אנו בסטודיו אמיר צור נסייע בישומן ובשיפוץ החנות כולל בניית מערכות תצוגה ומידוף נכונות יותר, הצבת השילוט, הקמת חלון ראווה מושך ועוד.

כשהחנות כבר מוכנה, נקיה ויפה מתחיל החלק של סידור הסחורה לו משמעות רבה בתהליך. סידור נכון מגביר מכירות, ואנו נוודא שהסדר נשמר ברמה היומיומית באמצעות שירות תחזוקה של הסחורה על המדפים.

 

בכדי ליצור חנות מושכת לקוחות ורווחית, בהשקעה סבירה ובלוח זמנים מהיר צרו עמנו קשר בטל’: 054-639-4029