יותר ממחצית שעות היום מבלה העובד במקום עבודתו, הוא נמצא יותר במשרד מאשר בביתו הפרטי. ישנם אנשים שבאים לעבודה וישנם כאלו שבאים לעבוד.
קיים הבדל מהותי ומשמעותי בין השניים, וכדי שעובד באמת ירגיש נעים במקום בו הוא עובד, חשוב מאוד לשים דגש על עיצוב המשרד.
מדוע?

  1. הזמן רץ כשנהנים – עובד שטוב לו במקום עבודתו מגיע בשמחה לעבודה. הסיכוי שיעזוב את מקום עבודתו הוא נמוך והוא שרגיש שדואגים לרווחתו מבחינת מרחב עיצובי, כיסאות נוחים, פינות אתנחתא, וציוד משרדי חדיש. העובד מרגיש שבעלי המשרד באמת חושבים עליו ורוצים שיהיה לו נוח, וכאשר עובד מרגיש בנוחות הזו הוא ייתן מעצמו ואף יותר ולכן על מנת לייעל את התפקוד במשרד ולהפיק את המירב חשוב מאוד לעצב את המשרד באופן שיתאים לעובד.
  2. עיצוב משרדי מעיד על רצינות – מראה מעוצב ומדויק, בעל נגיעה בפרטים הקטנים, תאורה הנכונה, צבעי הקירות, ספות אירוח, עמדות העובדים, מכשור מתקדם משדרים למבקר במשרד תחושת פעילות ויציבות. כמו כן, משרד מעוצב מעניק את הטוב ביותר לעובדים בכלל וללקוחותיו בפרט. לא גודל המשרד הוא זה שקובע, אלא עיצוב עדכני ומותאם לאופי ולצרכים של המותג ולקוחות המשרד.
  3. עליה בכמות הלקוחות – ככל שעיצוב המשרד מזמין יותר ומייצר אווירה נוחה וחוויה נכונה, כך לקוחות המשרד ירבו לזכור אותו לטובה, לשהות בו זמן ארוך יותר ולחזור לביקור חוזר, כך שהסבירות שבסופו של תהליך הלקוח ירכוש יותר שירותים או מוצרים.

 

אין ספק כי עיצוב המשרד משדרג את חווית העובד, הלקוח והמשקיעים וגורם למיקסום הרווחים.

סטודיו אמיר צור – מעצבים חוויה.