בואו נודה על האמת אנשים לא אוהבים לחכות במשרדים זמן רב, הם רוצים שהכל ילך חלק ומהר.

נכון כי המשרד שלכם שבו השקעתם את מיטב כספכם וזמנכם משדר רצינות , מקצועיות ולא חסכתם בדברים הקטנים, אך לעיתים מספיק לשדרג רק את חדר ההמתנה למרות שהמשרד ישן.

הידעתם?! כי לקוח רגוע ונינוח סוגר עסקה בקלות.

כשיש פינות המתנה נוחות לישיבה ממושכת עם גב מרופד וידיות אחיזה נוחות , הלקוח מרגיש שהוא הגיע לבית, ממש כמו שהוא יושב בסלון ביתו ונח, הוא גם הרבה יותר יעריך אתכם על כך שהקדשתם מחשבה בפינות ההמתנה כדי שיהיה לו נעים בזמן השהות גם אם הוא נאלץ לחכות זמן רב.

אלמנטים נוספים שצריך לקחת בחשבון

ישנם עוד אלמנטים עיצוביים מסביב לפינות ההמתנה שכדאי לשים דגש עליהם.

למשל יש לקוחות המגיעים על ילדיהם למשרד לקבלת שירות ונאלצים להעסיק את הילדים, עד מהרה הילדים מאבדים את הסבלנות ומתחילים להתרוצץ ברחבי המשרד ולהפריע לא רק לבאי המשרד אלא גם להורים, ולכן גם לזה יש פתרון : להניח דפי יצירה, כלי כתיבה, משחקים כדי להעסיק אותם – לא תאמינו כמה יצירתיים הם.

ומה עם המבוגרים? – זמן ההמתנה בתור הוא הזמן הטוב ביותר להכיר את המשרד שלכם ואילו שירותים או מוצרים הוא מעניק.

כאשר הלקוח מכיר אתכם , הוא סומך עליכם וסיכויי סגירת עסקה יהיו גבוהים , לכן על שולחן מעוצב בהתאמה לפינות ההמתנה מומלץ להניח קטלוגים הקשורים לחברה, אודות המשרד, פרויקטים מצולמים ואפילו המלצות.

הרושם החיובי של הלקוח הוא החשוב ביותר – ולכן אל תחסכו בעיצוב , ובעיקר בעיצוב פינות המתנה.

הלקוח לא ירגיש את זמן ההמתנה בתנאי אחד רק אם הוא יישב בנוח, יש לו תעסוקה כמו: קטלוגים, מסך טלוויזיה, משחקים לילדים ועוד.

כאשר הלקוח מבין שהמסר שמועבר לו הוא ” חשבנו עלייך בזמן ההמתנה” – הוא יהיה הרבה יותר קשוב אליכם וברוב המקרים לקוחות קשובים קונים שירותים או מוצרים נוספים.

אין ספק כי להעביר את הלקוח חווית קניה זהו אתגר אבל כשעושים זאת מהלב הלקוח מרגיש את זה וקל לו יותר להתחבר.

להתאמת פינות המתנה ע”י מומחים בתחום פנו אלינו ונשמח לשבת איתכם ולהתאים לכם את הפינה שתסגור לכם עסקה.

סטודיו אמיר צור- מעצבים לכם חוויה